Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.
» BRD » BRD 2006

Działania na rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (BRD) zrealizowane w roku 2006

[ jesień-zima 2006 - Bezpieczny uczeń ]

Akcja Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku i funkcjonariuszy Izby Dziecka oraz Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku trwająca w okresie jesienno - zimowym ... więcej »

[ 16.09.2006 - Bezpieczna jesień na drogach podlasia ]

W Polskim Związku Motorowym Oddział w Białymstoku odbyła się impreza pod hasłem "BEZPIECZNA JESIEŃ NA DROGACH PODLASIA" ... więcej »

[ 01.09.2006 - Zielony listek ]

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku wraz z Sekcją Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku i Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku rozpoczyna od 1 września 2006 roku akcję "ZIELONY LISTEK" ... więcej »

[ 29-30.06.2006 - Policjant Ruchu Drogowego ]

W dniach 29-30 czerwca 2006 roku w Białymstoku odbył się organizowany przez Komendę Wojewódzką Policji XIX Ogólnopolski Konkurs "POLICJANT RUCHU DROGOWEGO ROKU 2006" - Eliminacje wojewódzkie ... więcej »

[ 14.06.2006 - Nasze Bezpieczeństwo ]

W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku odbyły się eliminacje powiatowe X edycji konkursu "NASZE BEZPIECZEŃSTWO", nad którymi patronat objął Prezydent Miasta Białegostoku oraz Starosta Białostocki ... więcej »

[ 28.04.2006 - Turniej okręgowy ]

Na Miasteczku Ruchu Drogowego w Białymstoku odbył się Finał Okręgowy XXIX Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W finale wzięło udział 12 drużyn ze Szkół Podstawowych i 6 drużyn ze szkół ... więcej »

[ Bezpieczne ferie ]

Profilaktyczno - edukacyjne działania SRD KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI i WORD w Białymstoku ... więcej »

[ Ferie za nami ]

W ramach programu "Bezpieczne Ferie 2006" zrealizowano szereg spotkań z dziećmi z kolonii i półkolonii na terenie miasta Białegostoku oraz Powiatu Białostockiego ... więcej »

Copyright ® 2008 Wojewódzki Ośrodek
Ruchu Drogowego w Białymstoku
word@word.bialystok.pl