Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.
» BRD » BRD 2010

Działania na rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (BRD) zrealizowane w roku 2010

[ 11.09.2010 - II Międzyszkolne Zawody w Ratownictwie ]

II Międzyszkolne Zawody w Ratownictwie organizowane przez Komendę Hufca ZHP w Białymstoku i Harcerską Grupę Medyczną. Zawody składały się z dwóch etapów. 11 września odbyła się rywalizacja patroli na terenie miasta - symulacje, w których patrole musiały wykazać się wiedzą i umiejętnościami z zakresu udzielania pierwszej pomocy ... więcej »

[ 23.08.2010 - akcja pn. "Miś Pocieszyciel ]

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku wspólnie z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku przeprowadził akcję pod nazwą "Miś Pocieszyciel" ... więcej »

[ 22.06.2010 - festyn rodzinny pn. "Wakacje 2010"]

Nad zalewem w Gródku odbył się festyn pod nazwą "Wakacje 2010" skierowany do dzieci, które zaczynają wakacje. Impreza plenerowa została zorganizowana przez podlaskich policjantów przy współudziale Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku, Starostwa Powiatu Białostockiego oraz Urzędu Gminy w Gródku ... więcej »

[ 13.06.2010 - festyn rodzinny pn. "Powitanie Wakacji"]

Przed Galerią "M" w Białymstoku odbył się festyn rodzinny pod nazwą: "Powitanie Wakacji". Przygotowano ogródek jordanowski dla dzieci, występy zespołów młodzieżowych i dziecięcych, malowanie twarzy najmłodszym, szachy plenerowe, pokazy walki na miecze ... więcej »

[ 12.06.2010 - Mistrzostwa Polski Instruktorów Nauki Jazdy 2010]

W Białymstoku, na terenie Polskiego Związku Motorowego przy ulicy Jana Pawła II 52 odbyły się Mistrzostwa Polski Instruktorów Nauki Jazdy. 24 instruktorów z całej Polski wyłonionych w eliminacjach wojewódzkich pokazało swoje umiejętności ... więcej »

[ 28.05.2010 - konkurs pt. "Bezpieczne wakacje na rowerze"]

Uroczyste rozstrzygnięcie II edycji konkursu plastycznego pod nazwą: "Bezpieczne wakacje na rowerze" ... więcej »

[ 19.05.2010 - turniej pt. "Bezpieczny Przedszkolak"]

W Przedszkolu Samorządowym Nr 35 w Białymstoku odbył się Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy pt. "Bezpieczny Przedszkolak" ... więcej »

[ 13.05.2010 - Turniej wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego]

W siedzibie PZM-ot w Białymstoku rozegrany został Finał Wojewódzkiego Turnieju BRD, w kategorii szkół gimnazjalnych ... więcej »

[ 10.05.2010 - Wojewódzki Egzamin na Kartę Rowerową i Motorowerową]

W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku odbył się nieodpłatny Wojewódzki Egzamin na Kartę Rowerową i Motorowerową ... więcej »

[ 29.04.2010 - Turniej wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego]

W siedzibie PZM-ot w Białymstoku rozegrany został Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego ... więcej »

[ Bezpieczne ferie 2010]

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku w ramach poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego włączył się w organizację Miejskiego Konkursu Plastycznego "Bezpieczne ferie 2010" ... więcej »

Copyright ® 2008 Wojewódzki Ośrodek
Ruchu Drogowego w Białymstoku
word@word.bialystok.pl