Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.
» BRD » BRD 2012

Działania na rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (BRD) zrealizowane w roku 2012

[ 11.12.2012 - "Daj się dostrzec" ]

W dniu 11 grudnia 2012 r. w rejonie przejść dla pieszych zlokalizowanych na terenie miasta, przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku wraz z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku przeprowadzili akcję "Daj się dostrzec"... więcej »

[ 10.12.2012 - Spotkanie w Krasnem ]

>W dniu 10 grudnia 2012 r. przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku oraz Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, złożyli przedświąteczną wizytę opiekunom i wychowankom Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Krasnem... więcej »

[ 07.12.2012 - "Jestem odblaskowy" ]

W dniu 07 grudnia 2012 r. w białostockich "Spodkach" miała miejsce uroczystość wręczenia nagród laureatom III edycji konkursu plastycznego "Jestem odblaskowy"... więcej »

[ 28-29.11.2012 - Szkolenia funkcjonariuszy Zakładu Karnego ]

W dniach 28 -29 listopada 2012 r. na terenie Zakładu Karnego w Białymstoku odbyły się szkolenia funkcjonariuszy Zakładu Karnego z zakresu udzielania pierwszej pomocy. To już kolejna edycja szkoleń... więcej »

[ 22.11.2012 - Otwarcie Gminnego Centrum BRD w Rudce ]

W dniu 22 listopada 2012r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Rudce odbyła się uroczystość otwarcia Gminnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Jest to już 28 GC BRD... więcej »

[ 16.11.2012 - Spotkanie poświęcone BRD ]

W dniu 16 listopada 2012 r. policjanci z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wraz z pracownikiem WORD w Białymstoku przeprowadzili, poświęcone bezpieczeństwie w ruchu drogowym, spotkanie dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku... więcej »

[ 15.11.2012 - Otwarcie Gminnego Centrum BRD w Jaświłach ]

W dniu 15 listopada 2012 r. w Zespole Szkół w Jaświłach odbyła się uroczystość otwarcia Gminnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Jaświłach... więcej »

[ 22.10.2012 - "Pat i Zebra" ]

Przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku uczestniczył w przedsięwzięciu zorganizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku oraz Gimnazjum nr 1 w Siemiatyczach pod nazwą "Pat i Zebra". Akcja ukierunkowana jest na propagowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz upowszechnianie noszenia elementów odblaskowych... więcej »

[ 09.10.2012 - "Bezpieczna droga do szkoły" ]

Funkcjonariusze z Wydziałów Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wspólnie z przedstawicielami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku odwiedzili prawie 200 uczniów klas 0-3 Szkoły Podstawowej Nr 11 w Białymstoku oraz grupy pięcio- i sześciolatków Przedszkola Samorządowego nr 30 w Białymstoku... więcej »

[ 27.09.2012 - "Zatrzymaj się i żyj" ]

W dniu 27 września 2012 r. na terenie Stacji Waliły, przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego wraz z pracownikami PKP PLK S.A. Zakładu Linii Kolejowych w Białymstoku... więcej »

[ 26.09.2012 ]

Policjanci z Nieetatowego Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wspólnie z pracownikiem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku przeprowadzili z dziećmi białostockich przedszkoli spotkania poświęcone zagadnieniom bezpieczeństwa na drodze. więcej »

[ 25.09.2012 - Uwaga przejście ]

W dniu 25 września 2012 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku odbyła się kolejna edycja szkolenia w zakresie kierowania ruchem na drodze, realizowana dzięki ścisłej współpracy WORD w Białymstoku więcej »

[ 18.09.2012 - Bezpieczne Wakacje 2012 - podsumowanie]

W Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku zostały podsumowane wakacje 2012. W uroczystości udział wziął Podlaski Komendant Wojewódzki Policji, Podlaski Kurator Oświaty oraz w imieniu Wojewody Podlaskiego - Zastępca Dyrektora Centrum Zarządzania Kryzysowego, jak również współorganizatorzy tegorocznej wakacyjnej akcji więcej »

[ 16.09.2012 - "Bezpieczna droga do szkoły"]

Przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku wraz z Funkcjonariuszami Nieetatowego Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, wziął udział w działaniach profilaktycznych zorganizowanych, na rzecz wychowanków Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej "Dwójka". więcej »

[ 13-14.09.2012 - "Bezpieczna droga do szkoły"]

Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku wraz z białostockimi policjantami wspólnie realizowali działania w ramach "Bezpiecznej drogi do szkoły". więcej »

[ 09.09.2012 - "Chodzę Biegam więc jestem"]

Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku wzięli udział w Akcji organizowanej przez Stowarzyszenie do Walki z Rakiem oraz Białostockie Centrum Onkologii pod hasłem: "Chodzę Biegam więc jestem". Akcja miała charakter marszu zakończonego piknikiem rodzinnym. więcej »

[ 8-9.09.2012 - II Podlaskie Manewry Ratownictwa Medycznego]

W Nowogrodzie i okolicach odbyły się II Podlaskie Manewry Ratownictwa Medycznego podmiotów tworzących i wspierających Krajowy System Ratowniczo - Gaśniczy województwa podlaskiego "Łomża 2012". więcej »

[ 06.09.2012 - "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym na terenie województwa podlaskiego"]

W dniu 06.09.2012 r. odbyła się konferencja "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym na terenie województwa podlaskiego" połączona z uroczystym podsumowaniem XXV edycji konkursu "Policjant Ruchu Drogowego Roku 2012". Uroczystości przygotowane wspólnie przez KWP w Białymstoku oraz WORD w Białymstoku. więcej »

[ 03.09.2012 - "Bezpieczna droga do szkoły"]

Funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wraz z przedstawicielem WORD w Białymstoku uczestniczyli w uroczystości inauguracji roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Łupiance Starej. więcej »

[ 27, 30.08.2012 - Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej]

Na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku odbywało się nieodpłatne szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej skierowane do funkcjonariuszy podlaskiej policji. więcej »

[ 29.07.2012 - "Święty Krzysztof w trosce o bezpieczeństwo" ]

Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku wzięli udział w festynie zorganizowanym pod hasłem "Święty Krzysztof w trosce o bezpieczeństwo". W ramach święta patrona kierowców na terenie Sanktuarium w Świętej Wodzie w Wasilkowie odbyła się impreza propagująca bezpieczeństwo ruchu drogowego. więcej »

[ 20.07.2012 - Szkolenie ]

W siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku odbyło się szkolenie osób odpowiedzialnych za utrzymanie porządku podczas przemarszu procesji, pielgrzymki, konduktu pogrzebowego lub innej zorganizowanej grupy. więcej »

[ 02.07.2012 - Symulator zderzeń ]

Na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku funkcjonariusze policji z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wspólnie z pracownikami WORD przeprowadzili działania z użyciem symulatora zderzeń. więcej »

[ 29.06.2012 - "Komórka" ]

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wspólnie z pracownikiem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku przeprowadzili na terenie miasta działania prowadzone pod nazwą "Komórka". Akcja stanowi nawiązanie do zmian w taryfikatorze. więcej »

[ 27.06.2012 - Wakacje 2012 ]

W Korycinie w ramach działań "Wakacje 2012" odbyła się Wojewódzka Inauguracja tegorocznego letniego wypoczynku na terenie Podlasia. Przy okazji odsłonięta została tablica informacyjna "czerwony punkt na wodzie". więcej »

[ 27.06.2012 - Konkurs plastyczny pn. "Dobre rady Żółwia Teo" ]

W siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego, organizowanego pod nazwą "Dobre rady Żółwia Teo", ideą którego było stworzenie pracy o tematyce bezpieczeństwa. więcej »

[ 20.06.2012 ]

W dniu 20 czerwca 2012 r. odbyły się ostatnie przedwakacyjne spotkania z udziałem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku poświęcone tematyce bezpieczeństwa dzieci w czasie letniego wypoczynku. więcej »

[ 15.06.2012 - Szkolenie ]

W siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku odbyło się szkolenie osób odpowiedzialnych za utrzymanie porządku podczas przemarszu procesji, pielgrzymki, konduktu pogrzebowego lub innej zorganizowanej grupy zorganizowane na wniosek i dla osób zgłoszonych przez Kurię Metropolitalną Białostocką oraz Bractwo Młodzieży Prawosławnej Diecezji Białostocko - Gdańskiej. więcej »

[ 15.06.2012 - Rozstrzygnięcie konkursu pn. "Bezpieczne wakacje na rowerze" ]

W dniu 15 czerwca 2012 r. w siedzibie Kuratorium Oświaty w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie IV edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego, organizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku pod hasłem "Bezpieczne wakacje na rowerze". więcej »

[ 06.06.2012 - Turniej wiedzy "Bezpieczny Przedszkolak" ]

W Przedszkolu Samorządowym nr 35 "Wesołe" przy ul. Wesołej 22 w Białymstoku odbyła się III edycja międzyprzedszkolnego Turnieju Wiedzy "Bezpieczny Przedszkolak". Pięć drużyn przedszkolaków, pod czujnym okiem jury. więcej »

[ 06.06.2012 - Spotkanie dotyczące bezpieczeństwa ]

Na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 w Białymstoku odbyło się kilkugodzinne spotkanie dzieci i kadry pedagogicznej z funkcjonariuszami Komisariatu I Policji i Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, któremu również towarzyszyli przedstawiciele: Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku, Agencji Rynku Rolnego oraz Administracji Osiedla Tysiąclecia. więcej »

[ 02.06.2012 - Wojewódzki Egzamin na Kartę Rowerową i Motorowerową ]

W dniu 02 czerwca 2012 r., pomimo niesprzyjającej aury w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku odbył się zorganizowany wspólnie z Komendą Miejską Policji w Białymstoku, Wojewódzki Egzamin na Kartę Rowerową i Motorowerową. więcej »

[ 01.06.2012 - "Mamo, Tato zapnij mi pas" ]

Z okazji Dnia Dziecka 01 czerwca 2012 r. funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego i Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji w Białymstoku wspólnie z pracownikiem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu w Białymstoku przy jednej ze szkół przy ulicy Puławskiego przeprowadzili akcję pod nazwą "Mamo, Tato zapnij mi pas". więcej »

[ 22-23.05.2012 - "Bezpieczni na drodze - mini karta rowerowa" ]

W Przedszkolu Samorządowym nr 82 przy ul. Zbigniewa Herberta 63 w Białymstoku odbywały się zajęcia z udziałem funkcjonariusza Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji oraz przedstawiciela Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku. więcej »

[ 17.05.2012 - "Marsz Zebry" ]

Sprzed teatru im. A. Węgierki w Białymstoku wyruszył "Marsz Zebry", zorganizowany przez Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji, inicjatywy angażującej i integrującej służby, instytucje, organizacje, jak również mieszkańców całego województwa do podejmowania starań o podniesienie bezpieczeństwa dzieci na drogach. więcej »

[ 15.05.2012 - "Chwila nieuwagi - konsekwencje do końca życia" ]

Na terenie Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Białymstoku, odbyła się kolejna edycja akcji "Chwila nieuwagi - konsekwencje do końca życia" organizowanej przez Centrum Informacji Administracyjnej - koło naukowe Wyższej Szkoły Administracji Publicznej oraz Fundację Centrum Inicjatyw na rzecz Społeczeństwa w Białymstoku. więcej »

[ 10.05.2012 - Finał Wojewódzki XXXV Edycji Ogólnopolskiego Turnieju BRD dla uczniów szkół gimnazjalnych ]

Na terenie Zarządu Okręgowego PZM w Białymstoku odbywał się Finał Wojewódzki XXXV Edycji Ogólnopolskiego Turnieju BRD dla uczniów szkół gimnazjalnych. W eliminacjach wzięło udział 17 drużyn z terenu województwa podlaskiego. więcej »

[ 08.05.2012 - Finał Wojewódzki XXXV Edycji Ogólnopolskiego Turnieju BRD ]

Na terenie Zarządu Okręgowego PZM w Białymstoku odbywał Finał Wojewódzki XXXV Edycji Ogólnopolskiego Turnieju BRD dla uczniów szkół podstawowych. W eliminacjach wzięło udział 17 drużyn. więcej »

[ 02.06.2012 - Wojewódzki Egzamin na Kartę Rowerową i Motorowerową ]

W dniu 02 czerwca 2012 roku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku odbędzie się Wojewódzki Egzamin na Kartę Rowerową i Motorowerową. Przystąpienie do egzaminu jest nieodpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. więcej »

[ 27.04.2012 - Finał Powiatowy XXXV Edycji Ogólnopolskiego Turnieju BRD ]

W Zespole Szkół w Turośni Kościelnej odbył się Finał Powiatowy XXXV Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W eliminacjach wzięło udział 8 zespołów szkół podstawowych i 8 zespołów szkół gimnazjalnych z powiatu białostockiego. Uczestnicy rywalizowali w trzech konkurencjach. więcej »

[ 26.04.2012 - Finał Wojewódzki XXXV Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego ]

W eliminacjach wzięło udział 10 drużyn z terenu województwa podlaskiego. W pierwszej kolejności weryfikowano wiedzę teoretyczną uczestników w zakresie znajomości zasad i przepisów ruchu drogowego, obsługi pojazdu, pomocy przedmedycznej. więcej »

[ 18.04.2012 - Finał Powiatowy XXXV Edycji Ogólnopolskiego Turnieju BRD ]

W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Goniądzu odbył się Finał Powiatowy XXXV Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W eliminacjach wzięło udział 42 uczniów z terenu powiatu monieckiego. Uczestnicy rywalizowali w trzech konkurencjach. więcej »

[ 13.04.2012 - Uwaga przejście ]

W siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku, odbyła się kolejna edycja akcji "Uwaga przejście". Dzięki współpracy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku, Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Białymstoku oraz Zakładu Karnego w Białymstoku. więcej »

[ 01.03.2012 - Ferie 2012 ]

W Filharmonii Białostockiej odbyło się uroczyste podsumowanie działań na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży podczas tegorocznych ferii zimowych prowadzonych pod nazwą "Ferie 2012". więcej »

[ 10.02.2012 - Konkurs plastyczny "Dobre rady żółwia TEO" ]

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku serdecznie zaprasza wszystkich uczniów klas I - III i IV-VI szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod nazwą: "Dobre rady żółwia Teodora". więcej »

[ 23.01.2012 - Rozpoczęcie ferii zimowych ]

W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku odbyło się oficjalne rozpoczęcie ferii zimowych w województwie podlaskim. Impreza została przygotowana z myślą o dzieciach i młodzieży, które swój zimowy wypoczynek spędzają w miejscu zamieszkania. więcej »

 

Copyright ® 2008 Wojewódzki Ośrodek
Ruchu Drogowego w Białymstoku
word@word.bialystok.pl