Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.

BRD » BRD 2015 »  XIII Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

XIII Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

W dniu 22 kwietnia 2015 r. na terenie Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku, odbyły się XIII Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK zorganizowane przez Oddział Rejonowy PCK w Białymstoku.

W tegorocznej edycji wzięło udział 13 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych Białegostoku oraz Michałowa. Uczestnicy udzielali pomocy w ramach 3 stacji oraz rozwiązywali test z zakresu wiedzy na temat udzielania pierwszej pomocy i PCK.

Zwycięzcami w udzielaniu pierwszej pomocy okazali się uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku , drugie miejsce zajęli uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku, a trzecie miejsce przypadło uczniom VI Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Puchary i nagrody członkom zwycięskich drużyn, zapewnił Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku.

Jak co roku mistrzostwa przebiegały sprawnie w miłej atmosferze dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi sędziów, pozorantów oraz gościnności szkoły.

Składamy gratulacje wszystkim drużynom oraz opiekunom wobec chęci doskonalenia umiejętności i rywalizowania w konkurencjach związanych z niesieniem pomocy innym.

Autor: Anna Tomaszewska
Data wytworzenia informacji: 27.04.2015
Dodano: 27.04.2015

Copyright ® 2008 Wojewódzki Ośrodek
Ruchu Drogowego w Białymstoku
word@word.bialystok.pl