Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.

BRD » BRD 2015 »  Bezpieczne wakacje w Michałowie

Bezpieczne wakacje w Michałowie

Rokrocznie, koniec czerwca, jest okresem w którym Miejski Ośrodek Sportu i Rehabilitacji w Michałowie, głównie z myślą o dzieciach organizuje imprezę profilaktyczną pod hasłem "Bezpieczne wakacje". Jej organizatorzy w okresie przedwakacyjnym chcą uczulić na potencjalne sytuacje zagrożenia, sposoby przeciwdziałania oraz radzenia sobie w okolicznościach niebezpiecznych, a także groźnych dla życia i zdrowia. Specjaliści w różnych dziedzinach przekazują i utrwalają wiedzę dotyczącą pierwszej pomocy, a także bezpieczeństwa nad wodą, w lesie, w ruchu drogowym i różnych sytuacjach, które mogą przydarzyć nam się w trakcie letniego wypoczynku. Zajęciom towarzyszy część rekreacyjna i pokaz sprzętu służb mundurowych.

Tegoroczna impreza odbyła się w 22 czerwca 2015 r., przy współudziale Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku, Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Białymstoku, Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, Placówki Straży Granicznej w Michałowie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Michałowie, Urzędu Miejskiego w Michałowie oraz szkoły podstawowej. Dzięki wymienionym instytucjom i służbom, na przybyłe dzieci czekało wiele atrakcji, przygotowanych tak by w drodze zabawy przekazać cenne informacje dotyczące pracy ww. podmiotów, a także wielu aspektów dbania o bezpieczeństwo oraz zdrowie w czasie letniego wypoczynku.

Autor: Anna Tomaszewska
Data wytworzenia informacji: 22.06.2015
Dodano: 23.06.2015

Copyright ® 2008 Wojewódzki Ośrodek
Ruchu Drogowego w Białymstoku
word@word.bialystok.pl