Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.

BRD » BRD 2016 »  Turniej "Bezpieczny Przedszkolak"

Turniej "Bezpieczny Przedszkolak"

W dniu 27 kwietnia 2016 r., w Przedszkolu Samorządowym Nr 35 w Białymstoku, odbyła się VII edycja Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy "Bezpieczny Przedszkolak". Uczestnikami turnieju było 21 dzieci z białostockich przedszkoli, a także przedszkola z Wasilkowa, Choroszczy i Dobrzyniewa Dużego.

Dzieci rywalizowały pod czujnym okiem jury w skład którego weszli przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku, Straży Miejskiej w Białymstoku, Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji oraz Dyrekcji Przedszkola. Siedem drużyn przedszkolaków brało udział w konkurencjach z zakresu wiedzy na temat znaków i przepisów drogowych, zasad bezpiecznego zachowania się w domu i na drodze oraz bezpiecznych zachowań w kontaktach z osobami nieznajomymi.

Wszystkie dzieci reprezentowały wysoki poziom wiedzy zarówno z tematyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym jak i w pozostałych sytuacjach. Tradycyjnie już WORD w Białymstoku, zapewnił wszystkim uczestników upominki w postaci kasków rowerowych.


Autor: Anna Tomaszewska
Data wytworzenia informacji: 29.04.2016
Dodano: 29.04.2016

Copyright ® 2008 Wojewódzki Ośrodek
Ruchu Drogowego w Białymstoku
word@word.bialystok.pl