Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.

BRD » BRD 2016 »  Otwarcie sezonu motocyklowego w Bielsku Podlaskim

Otwarcie sezonu motocyklowego w Bielsku Podlaskim

W dniu 7 maja br., Bielsk Podlaski otworzył sezon motocyklowy. Tego dnia, miłośnicy jednośladów przejeżdżając ulicami miasta zamanifestowali swą liczebność, a także zademonstrowali sprzęt, towarzyszący im w realizowaniu ich pasji.

Paradę ulicami Bielska Podlaskiego, poprzedziła zbiórka na placu przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego. Licznie zgromadzeni motocykliści, i nie tylko, wzięli udział we mszy świętej za udany oraz bezpieczny sezon.

W związku z włączeniem się WORD w Białymstoku oraz Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Białymstoku, w przebieg tegorocznej imprezy, uczestnicy imprezy, mogli wyposażyć się w elementy odblaskowe, porozmawiać z funkcjonariuszami oraz egzaminatorem WORD w Białymstoku na temat obowiązujących przepisów związanych z ruchem drogowym jak też wyjaśnić wątpliwości dotyczące egzaminów na prawo jazdy kategorii AM, A1, A2, A.

W ramach promocji kampanii "Kieruj się rozsądkiem", realizowanej w ramach projektu współfinansowanego ze środków Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym", WRD KWP w Białymstoku, przygotował i przeprowadził konkurs skierowany do osób z uprawnieniami na kat. A1, A2, A, na który składał się krótki test sprawdzający wiedzę teoretyczną z zakresu przepisów ruchu drogowego. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody - m.in. kaski motocyklowe, plecaki motocyklowe, rękawice motocyklowe, a także odblaskowe szelki motocyklowe.


Autor: Anna Tomaszewska
Data wytworzenia informacji: 09.05.2016
Dodano: 10.05.2016

Copyright ® 2008 Wojewódzki Ośrodek
Ruchu Drogowego w Białymstoku
word@word.bialystok.pl