Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.

BRD » BRD 2016 »  Festyn Przedszkoli Zrzeszonych w Księżynie

Festyn Przedszkoli Zrzeszonych w Księżynie

W dniu 03 czerwca 2016r. na terenie Szkoły Podstawowej im. Ks. Michała Sopoćki w Księżynie, odbył się Festyn Przedszkoli Zrzeszonych w Podlaskiej Rodzinie Szkół Jana Pawła II. Tematem przewodnim imprezy było hasło :,,Bądź bezpieczny na drodze". Stąd nie przypadkowy udział w ww. służb, tj. Policji Miejskiej w Białymstoku, Ochotniczej Straży Pożarnej w Koplanach, Inspekcji Transportu Ruchu Drogowego w Białymstoku jak też reprezentacji WORD w Białymstoku. W przedsięwzięciu uczestniczyło ponad 300 osób - zaproszonych dzieci wraz z opiekunami z oddziałów przedszkolnych: PS w Choroszczy, PS w Kleosinie, PS w Korycinie, PS w Supraślu, PS nr 30 ,,Radosne" w Białegostoku, PS Integracyjne nr 41 z Białegostoku, Oddziały Przedszkolne z Sz.Podst. nr 49 z Białegostoku, Oddziały Przedszkolne z ZS w Kleosinie.

Imprezę otworzył Wójt Gminy Juchnowiec Kościelny p. Krzysztof Marcinowicz oraz Dyrektor Szkoły w Księżynie p. Mirosław Guzewicz. Wszystkie przedszkola zaprezentowały przygotowaną przez siebie piosenkę na temat bezpieczeństwa. Przedstawiciele obecnych służb i instytucji przy okazji wspólnej zabawy, przypominali dzieciom podstawowe zagadnienia związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym jak też rozdawali elementy odblaskowe.


Autor: Anna Tomaszewska
Data wytworzenia informacji: 07.06.2016
Dodano: 08.06.2016

Copyright ® 2008 Wojewódzki Ośrodek
Ruchu Drogowego w Białymstoku
word@word.bialystok.pl