Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.

BRD » BRD 2017 »  Bezpieczne wakacje w Michałowie

Bezpieczne wakacje w Michałowie


W dniu 06 czerwca 2017 r., przedstawiciele różnych służb i instytucji spotkali się w Michałowie, by tam wspólnie propagować ideę bezpiecznego wypoczynku wśród dzieci i młodzieży. Impreza pod hasłem "Bezpieczne wakacje 2017" została zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Michałowie, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo przedszkolaków i uczniów, dla których już niebawem zacznie się okres wakacyjnej beztroski.

Zorganizowane grupy dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, z terenu Michałowa i okolicznych gmin, licznie zgromadziły się przed Amfiteatrem w Michałowie, by skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji. W pierwszej kolejności odbył się specjalny pokaz ratowania osoby tonącej. Zaraz potem odbyła się prezentacja tresury psa policyjnego. Dalszą część imprezy wypełniły pokazy sprzętu służb mundurowych oraz gry, zabawy i niespodzianki przygotowane na goszczących stoiskach reprezentacji m.in. Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku, Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Białymstoku, Agencji Rynku Rolnego, Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, Placówki Straży Granicznej w Michałowie i wielu innych.

Link do informacji prasowych:

Radio Białystok


Autor: Anna Tomaszewska
Data wytworzenia informacji: 07.06.2017
Dodano: 08.06.2017

Copyright ® 2008 Wojewódzki Ośrodek
Ruchu Drogowego w Białymstoku
word@word.bialystok.pl