Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.
» BRD » Poradnik Przedszkolaka

PORADNIK PRZEDSZKOLAKA

PIERWSZA TEGO TYPU POZYCJA DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku wspólnie z Komendą Miejską Policji w Białymstoku i dzięki Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Podlaskiego wydał pierwszy podręcznik zawierający treści z zakresu edukacji najmłodszych pod względem profilaktyki bezpieczeństwa pt.: "Poradnik przedszkolaka".

CZĘŚĆ I opracowana została przez pracowników WORD w Białymstoku wspólnie z nauczycielkami z Przedszkola Samorządowego Nr 71 w Białymstoku oraz Komendą Miejską Policji w Białymstoku:

CZĘŚĆ II poradnika nosi tytuł: "Przygody Julki i Kubusia" i jest zbiorem wierszowanych przygód dwójki dzieci. Wiersze zawierają treści edukacyjno-profilaktyczne z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego i prewencji. Treści zostały opracowane przez pracowników WORD w Białymstoku i Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.

Poradnik trafi do wszystkich przedszkoli w Województwie Podlaskim.
Zainteresowane placówki prosimy o kontakt z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Białymstoku, ul. Wiewiórcza 64, tel. (85) 743 26 26 wew.34, pok. 14 p. Ewa Szokal-Egird.

Copyright ® 2008 Wojewódzki Ośrodek
Ruchu Drogowego w Białymstoku
word@word.bialystok.pl