Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.


KONTAKT

Dział Egzaminowania - Obsługa Klienta:

tel. (85) 743-26-24 wew. 22
Godz. pracy:
poniedziałek, wtorek - 800 - 1600
środa, czwartek, piątek - 800 - 1700

e-mailnapisz e-mail


Strona główna » Egzaminy » Wysoka Zdawalność Egzaminów

Rekordowa zdawalność w WORD w Białymstoku

Miło nam poinformować Państwa, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku zajmuje coraz wyższą pozycję w rankingu zdawalności egzminów teoretycznych i praktycznych na prawo jazdy.

Jak co roku ogólnopolski miesięcznik "Szkoła Jazdy" przedstawił statystyki zdawalności egzaminów na prawo jazdy we wszystkich 49 wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego. WORD w Białymstoku po raz kolejny zanotował znaczący awans w rankingu miesięcznika. W przypadku zdawalności egzaminów teoretycznych na kategorię B wyniosła ona 56,67 procent co dało nam 4 miejsce w kraju. Wyższą zdawalność zanotowały jedynie WORD-y w Bielsku-Białej, Łodzi i Ostrołęce. W tym miejscu należy podziękować ośrodkom szkolenia kierowców, bo to od ich pracy zależy poziom wiedzy i przygotowania kandydatów na kierowców.

Natomiast jeśli chodzi o egzaminy praktyczne na kategorię B, to zdawalność wyniosła najwyższą w historii wartość 39,79 procent, co pozwoliło nam zająć 8 miejsce w kraju. W porównaniu do roku 2015 zanotowaliśmy awans o 5 pozycji a w stosunku do roku 2014 aż 12 pozycji. Warto zauważyć, że w Białymstoku zdawalność egzaminów praktycznych ciągle rośnie, mimo że w skali całego kraju nieznacznie spada i w 2016 roku wyniosła 34,12 procent. W przypadku miast powyżej 200 tys. mieszkańców, WORD w Białymstoku nie ma sobie równych w kraju pod względem zdawalności egzaminów praktycznych.

Białystok z rekordową zdawalnością - wyborcza.pl   


Zdawalność - Teoria


Zdawalność - Praktyka

 

Copyright ® 2008 Wojewódzki Ośrodek
Ruchu Drogowego w Białymstoku
word@word.bialystok.pl