Turniej „Bezpieczny Przedszkolak”

W dniu 18 kwietnia 2018 r., w Przedszkolu Samorządowym nr 35 w Białymstoku odbyła się IX edycja Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy „Bezpieczny Przedszkolak”. Uczestnikami tegorocznego turnieju było 21 dzieci z pięciu białostockich przedszkoli oraz dwie drużyny
z przedszkola w Wasilkowie i Supraślu.
Podczas turnieju przedszkolaki popisywały się wiedzą w konkurencjach z następującego zakresu: znajomości znaków i przepisów drogowych, zasad bezpiecznego zachowania się w domu i na drodze, znajomości numerów alarmowych do służb ratunkowych. Umiejętności dzieci oceniało jury, w skład którego weszli przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku, Straży Miejskiej w Białymstoku, Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku oraz Dyrekcji Przedszkola.
Jury zgodnie doszło do wniosku, że wszystkie dzieci prezentowały wysoki poziom wiedzy zarówno z tematyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym jak i w pozostałych sytuacjach. Dlatego też, wszyscy uczestnicy zostali obdarowani przygotowanymi upominkami.
Małym laureatom konkursu serdecznie gratulujemy, a uczestnikom oraz nauczycielom gorąco dziękujemy za udział, życząc dalszych sukcesów.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.