Podsumowanie SMB 2018

W dniu 26 stycznia 2019 r., w Hotelu Leśny w Białymstoku, miało miejsce uroczyste „Podsumowanie sezonu sportu samochodowego Automobilklubu Podlaskiego”, w którym wzięli udział organizatorzy, tj. przedstawiciele Automobilklubu Podlaskiego, sędziowie oraz zwycięzcy SMB 2018, a także zaproszeni goście, w tym reprezentacja WORD w Białymstoku. Podczas spotkania miało miejsce podsumowanie wszystkich rund w skrócie filmowym oraz statystycznie,
a także wszystkich imprez klubu, które odbyły się w roku 2018. Jeden z kulminacyjnych punktów programu stanowiło wręczenie nagród ufundowanych przez Dyrektora WORD w Białymstoku, zwycięzcom poszczególnych klas I-IV SMB 2018. Następnie wręczono także statuetki oraz nagrody zwycięzcom klasyfikacji generalnej, klas, pucharu RWD, Team, Jerzego Poznańskiego. Organizatorzy spotkania skierowali podziękowania do sponsorów i partnerów klubowych imprez.
W finale uroczystości przedstawiony został kalendarz imprez na rok 2019. Lista zwycięzców znajduje się w informacji na stronie cyklu smbap.pl.

Więcej: smbap.pl

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.