(Nie)Bezpieczny Mody Kierowca

27 i 28 listopada WORD BIAŁYSTOK przeprowadzi bezpłatne warsztaty skierowane do młodych kierowców (20 osób) w wieku 18-24 lat posiadających prawo jazdy kat. B nie dłużej niż 12 miesięcy. W ramach szkolenia uczestnicy nauczą się jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach w ruchu drogowym.

Zajęcia w sobotę będą obejmować część teoretyczną. Młodzi kierowcy nauczą się m.in. radzenia sobie w sytuacjach stresujących jak również dowiedzą się jakie są zagrożenia na drodze i skutki zdrowotne z nim związane. Miejscem szkolenia 27 listopada będzie siedziba ośrodka przy ulicy Wiewiórczej 64 w Białymstoku.

W czasie niedzielnych zajęć, młodzi kierowcy pojazdów osobowych będą szkolić się na symulatorach jazdy, które realistycznie odwzorowują fizykę samochodu. Pomagają one zostać lepszym kierowcą na drodze po przez wyeliminowanie niebezpiecznych zachowań oraz poprawienia umiejętności doskonalenia techniki jazdy. Zajęcia odbędą się przy ulicy Lipowej 32 w Białymstoku.

Szkolenie poświęcone młodym kierowcom posiadający prawo jazdy kat. B poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy, ratownik medyczny, psycholog transportu, funkcjonariusz Komendy Wojewódzkiej Policji.

Serdecznie zapraszamy!
Poniżej niezbędne dokumenty, z którymi należy się zapoznać:
1. Regulamin – PDF
2. Karta uczestnika – PDF

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 85 743 26 24 wew.26 (w godzinach 8:00–16:00)

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić KARTĘ UCZESTNIKA i dostarczyć ją do Ośrodka osobiście lub przesłać na adres: a.tomczuk@word.bialystok.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.