Zima

Mimo ataku zimy plac egzaminacyjny w WORD Białystok jest czarny i przejezdny. Nasze auta i egzaminatorzy czekają na kandydatów, którzy zdecydują się – mimo zimy i śniegu – zdawać egzaminy. Jeżeli jednak dojazd na Wiewiórczą 64 (gdzie się mieścimy) okaże się niemożliwy prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy: każdy kto nie później niż godzinę przed datą wyznaczonego egzaminu odwoła go ze względu na trudne warunki atmosferyczne i kłopoty z dotarciem do WORD może od razu wyznaczyć nowy termin na koszt WORD Białystok.

Na razie zaplanowane egzaminy na kategorię C+E będą odbywały się zgodnie z planem (nasz plac jest już przygotowany). Jeżeli zimowe warunki drogowe na ulicach miasta sprawią, że egzamin praktyczny będzie niemożliwy przed południem do przeprowadzania od razu postaramy się przeprowadzić go w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Wszystkie zaplanowane na wtorek egzaminy praktyczne i teoretyczne w Filii WORD w Bielsku Podlaskim zostają odwołane z powodu bardzo trudnych warunków drogowych. Wprawdzie nasz plac jest już odśnieżony i przygotowany do egzaminowania, ale śnieg na ulicach Bielska Podlaskiego oraz problemy z dotarciem do siedziby naszej Filii sprawiły, że – na prośbę kandydatów – odwołujemy zaplanowane wtorkowe egzaminy.

Specjalnie dla Was otwieramy naszą siedzibę w czwartek (28 stycznia) i zapraszamy do zapisów. W pierwszej kolejności przyjmiemy kandydatów z odwołanych wtorkowych terminów egzaminacyjnych.

Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta numer 691 269 691 lub 85 743 26 28. Z powodu krótkiego terminu przy zapisach na czwartek (28 stycznia) prosimy o NIE KORZYSTANIE z systemu info-car.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.