“Baba za kółkiem”

“Baba za kółkiem” – tak często narzekają kierowcy widząc przed sobą w ruchu drogowym niepewnie zachowujący się pojazd. To niesprawiedliwy stereotyp – eksperci twierdzą, że kobiety za kierownicą radzą sobie równie dobrze co mężczyźni, a bardzo często ich zachowanie na drodze cechuje ostrożność tak pożądana w ruchu drogowym. Aby poprawić pewność siebie płci pięknej WORD Białystok proponuje szkolenie dla wszystkich Pań, które mają już prawo jazdy lub dopiero chcą je zdobyć. Zapraszamy na pogaduchy “Baba za kółkiem – czyli wszystko, co chciałybyście wiedzieć o prowadzeniu auta”!
Szkolenie będzie nowatorskie pod wieloma względami.
Po pierwsze w szkolenia zaangażowane będą wyłączenie Panie: egzaminatorki i instruktorki doskonalenia techniki jazdy, które na co dzień zajmują się szkoleniem i ocenianiem kompetencji kierowców.
Po drugie: wśród paneli szkoleniowych będzie bardzo wiele nietypowych tematów. Oto kilka z nich:
– Jak oswoić egzamin?
– Ekojazda i technika prowadzenia pojazdu.
– Wyposażenie auta – czyli co musi mieć auto, a czego mieć nie powinno.

Zajęcia poprowadzą też: ratownik medyczny (zachowanie podczas wypadku, pierwsza pomoc), agent ubezpieczeniowy (jak tanio i łatwo ubezpieczyć auto, na co zwrócić uwagę przy zakupie pojazdu), psycholog (jak przygotować się do podróży, jak radzić sobie z agresywnymi kierowcami), funkcjonariusz Policji (jak zachować się przy kontroli, zmiany w przepisach i najczęstsze przyczyny wykroczeń). Dodatkowo pełne szkolenie na temat jak dobrać i zamontować foteliki dla dzieci oraz adaptery dla kobiet w ciąży. No i najważniejsze: wszystkie panele są za darmo dzięki wsparciu ze strony marszałka Artura Kosickiego i województwa podlaskiego.
Otwarcie rekrutacji chętnych zaczynamy w szczególnym czasie: w Międzynarodowym Dniu Kobiet, a zakończenie planujemy na dzień 30 marca. Szkolenie “Baba za kółkiem” odbędzie się 31 marca i 1 kwietnia. Miłe Panie – pospieszcie się, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Kartę zgłoszenia [pobierz PDF, 167 KB]  należy przesłać na adres: a.tomczuk@word.bialystok.pl

Baba za kółkiem zapraszamy na pogaduchy
 

logo UMWP

Możliwość komentowania została wyłączona.