Weekend Bezpiecznej Jazdy razem z WORD Białystok

Wydarzenie pt. „Weekend Bezpiecznej Jazdy” odbędzie się już po raz siódmy! Cykliczne warsztaty doskonalące nasze umiejętności prowadzenia auta po raz pierwszy odbyły się w czerwcu 2019 roku. Przypadło ono kierowcom tak bardzo, że zapytania o kolejne wydarzenie powtarzają się przez cały rok. Nadchodzi zatem kolejna edycja, która odbędzie się w dniach 25-26 marca i skierowana jest do kierowców kategorii B. W trakcie warsztatów przeszkolone zostaną 24 osoby posiadające czynne prawo jazdy. W trakcie sobotnich zajęć teoretycznych kierowcy zdobędą wiedzę odnośnie prawidłowej pozycji za kierownicą oraz optymalnej techniki jazdy, którą poprowadzi wykładowca WORD w Białymstoku – instruktor doskonalenia techniki jazdy. Następnie uczestnicy dowiedzą się jak prawidłowo zachować się w trakcie kontroli drogowej oraz na co zwrócić uwagę, żeby uniknąć punktów oraz mandatu. Ta część szkolenia odbędzie się pod czujnym okiem funkcjonariusza KWP w Białymstoku. Kolejnym tematem szkolenia będzie zachowanie podczas wypadku drogowego oraz udzielanie pierwszej pomocy, którą przedstawi wykwalifikowany ratownik medyczny. Ostatnim punktem będzie spotkanie z psychologiem transportu i możliwość doświadczenia dachowania w specjalnie przygotowanym symulatorze!

W trakcie niedzielnych zajęć, które odbędą się na specjalnym torze, kierowcy pod czujnym okiem instruktorów będą testowali możliwości i zachowanie swoich własnych pojazdów w różnych sytuacjach. W bezpiecznych imitowanych warunkach będzie możliwość wypracowania zdrowych i prawidłowych nawyków, które w przyszłości mogą uratować życie.

Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w warsztatach?

Należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy p.tokarewicz@word.bialystok.pl – pierwszeństwo będą miały osoby, które nie brały dotychczas udziału w warsztatach.
UWAGA: obecność obowiązkowa w części teoretycznej oraz praktycznej!

Udział w warsztatach jest bezpłatny dzięki wsparciu Marszałka Artura Kosickiego i Partnera Strategicznego Województwa Podlaskiego.

Do pobrania:
Karta uczestnika WORD w Białymstoku [pobierz PDF, 168 KB] Regulamin Organizacyjny WORD w Białymstoku [pobierz PDF, 201 KB] Oświadczenie ODTJ [pobierz PDF, 205 KB] Regulamin ODTJ [pobierz PDF, 197 KB]

Weekend Bezpiecznej Jazdy zaproszenie na zajęcia 25-26 marca 2023r. zgłoszenia na p.tokarewicz@word.bialystok.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.