Więcej możliwości, mniej stresu

Białostocki WORD szybko wrócił do normalności sprzed pandemii. Kolejne zmiany organizacyjne mają na celu utrzymanie wysokich standardów – choć chcących zdawać tu egzamin jest coraz więcej, kolejek w Ośrodku przy Wiewiórczej dalej nie ma!

Oczywiście część rygorów sanitarnych musiała pozostać. Można już normalnie wejść na teren Ośrodka, jednak tylko w maseczce (lub przyłbicy) oraz rękawiczkach. Otwarto ponownie punkt kasowy, wróciła więc możliwość płacenia gotówką. Pomiar temperatury wykonują teraz egzaminatorzy na placu manewrowym – jednak już nie wszystkim, ale tylko w razie wątpliwości. Przy wyniku powyżej 37,5°C egzamin zostaje odwołany, ale – co ważne – pieniądze nie przepadają (powtórka jest bezpłatna)!

Sam Ośrodek wydłużył godziny pracy w dni powszednie do 22.00, a podczas egzaminów teoretycznych zwiększono liczbę osób w grupie. Wszystko po to, by jednego dnia móc obsłużyć wszystkich chętnych. Nie muszą oni zapisywać się od razu na teorię i praktykę – to budziło obawy części zdających, że w razie oblania pierwszego egzaminu, przepadnie rezerwacja miejsca na drugi. Teraz podczas zapisu na egzamin teoretyczny należy jedynie poinformować o wybraniu tej formy – przy pozytywnym wyniku pierwszego testu, będzie możliwość od razu zapisania się na drugi. Obecnie na egzamin można zapisać się osobiście, pod numerem 691 269 691 lub 695 307 101 (między 9:00, a 18:00) lub przez platformę info-car.pl

Odpowiadając na zainteresowanie chętnych w czerwcu Ośrodek będzie również prowadził egzaminy w dwie soboty: 20.06 oraz 27.06.

Możliwość komentowania została wyłączona.