WORD szkoli na medal!

Dyrektor WORD w Białymstoku Przemysław Sarosiek odebrał w poniedziałek (15 czerwca ) w kuratorium oświaty certyfikat pozwalający prowadzić szkolenia egzaminatorów. To potwierdzenie wysokiej jakości oferty szkoleniowej Ośrodka. Wcześniej przez kilka miesięcy specjalna komisja akredytacyjna powołana przez Podlaskiego Kuratora Oświaty oceniała szkolenia dla egzaminatorów organizowanych przez WORD Białystok.

Finałem pracy komisji był audyt w ośrodku, który odbył się w poprzednim tygodniu. Jego celem była ocena czy na wszystkich etapach – od programu, przez kadrę, wyposażenie oraz organizację – szkolenia z WORD-u zasługują na certyfikat jakości. Pozytywna ocena komisji sprawiła, że Podlaska Kurator Oświaty pani Beaty Pietruszka podpisała certyfikat ogłaszający, że WORD Białystok jest placówką edukacyjną prowadzącą szkolenia dla egzaminatorów na poziomie wysokich norm kuratorium. Pozwoli to Ośrodkowi dalej rozszerzać swoją ofertę szkoleniową i powinno upewnić kursantów, że szkolenie w białostockim WORD zapewniają nie tylko dobre przygotowanie do spokojnego zaliczenia egzaminów na egzaminatora ale też przygotowanie do późniejszej pracy w tym zawodzie.

O białostockim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego coraz głośniej w Polsce, i to nie tylko z powodu wysokiej zdawalności (Podlasie pod tym względem jest nr 1 w Polsce!). Ośrodek mocno postawił również na ofertę szkoleniową: różnorodną, prowadzoną przez najwyższej klasy fachowców, a także – co okazało się bardzo cenne w ostatnich tygodniach – z udziałem bezpiecznych form komunikowania. W czasie pandemii właśnie białostocki WORD jako pierwszy w Polsce wprowadził kompleksową ofertę szkoleń przez internet. W ten sposób można bez wychodzenia z domu uczestniczyć m.in. w szkoleniach obniżających liczbę punktów karnych albo reedukacyjnych. Nic dziwnego, że chętni do szkolenia w takiej formie zgłaszają się z całej Polski. Z trybu szkoleń online skorzystało już kilkaset osób choć wznowione zostały już regularne niemal wszystkie zajęcia stacjonarne. Obecnie WORD Białystok prowadzi zajęcia przez 7 dni w tygodniu organizując średnio 3-4 szkolenia online oraz 5-6 szkoleń stacjonarnych.

Możliwość komentowania została wyłączona.