Mistrz Origami

W sobotę 04 marca 2017 r., w Szkole Podstawowej Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie X Regionalnego Konkursu „Mistrz Origami”. Rozstrzygnięcie konkursu odbywało się podczas celebrowania Święta Orgiami, w ramach którego odbyły się m.in. warsztaty origami, degustacja herbat japońskich i sushi oraz pisanie imion pismem japońskim. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W tegorocznym konkursie wzięło udział ponad 500 dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych województwa podlaskiego, z czego nagrodzono 104 prace.

Laureaci otrzymali dyplomy i dużo cennych nagród. Wiele prac dotyczyło tematyki bezpieczeństwa dzieci w czasie zabawy i w ruchu drogowym. Prace te zostały nagrodzone przez Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku i Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku.

Od lutego do maja 2017r. wyróżnione prace można oglądać na wystawie pokonkursowej „Bajkowy świat origami” w Szkole Podstawowej nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.